top of page
Please reload

Please reload

Please reload

Please reload

Przedszkolaki

Praktycznie od początku istnienia naszej szkoły, tj. od 1996 roku prowadzimy lekcje z dziećmi w wieku przedszkolnym. Przez ten czas zebraliśmy ogromne doświadczenie w nauczaniu  tej grupy wiekowej i dysponujemy wieloma materiałami dydaktycznymi.

 

Uczyliśmy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego w trzech przedszkolach Krasnoludki na terenie Białołęki, w przedszkolu nr 12 przy ul. Niskiej 9 w Warszawie oraz w naszych siedzibach.

 

Grupy liczą od 4 do 8 dzieci, ale faktycznie najczęściej w grupie są 4 osoby. Lekcje mogą odbywać się  też w grupach 3 lub 2 osobowych. Mogą Państwo utworzyć własną grupę zapraszając do niej dzieci z rodziny, sąsiedztwa lub dzieci znajomych.

 

Lekcje mogą odbywać się w dowolnym czasie, w dowolnym dniu, a nawet miejscu. Nasi lektorzy mogą dojechać do klientów!

 

Polecamy lekcje z native speakerami w każdej grupie wiekowej. W świetle naszych doświadczeń, już dzieci trzyletnie nie maja problemu z porozumieniem się z lektorem obcojęzycznym. Jest to pewny sposób na szybkie pokonanie bariery mówienia w języku obcym. Dlatego raz w tygodniu polecamy lekcje z native speakerami nawet w grupach dla najmłodszych!

 

 

LEKCJE JĘZYKÓW OBCYCH REALIZOWANE W PRZEDSZKOLACH I SZKOŁACH
Chętnie podejmiemy współpracę zarówno z placówkami szkolnymi, jak i przedszkolnymi.

  • Placówkom zainteresowanym współpracą przedstawimy pełną, szczegółową  ofertę.

  •  Gwarantujemy przystępne ceny i wysoką jakość nauczania.

  • Posiadamy bardzo dobre referencje.  

  • Mamy do czynienia na co dzień z uczniami tych grup wiekowych.

bottom of page