top of page

Przedszkolaki

Szkoła podstawowa

Liceum / Technikum

Please reload

Please reload

Please reload

Please reload

Szkoła podstawowa

Prowadzimy kursy grupowe i lekcje indywidualne skierowane do uczniów szkół podstawowych.

 

LEKCJE GRUPOWE

 • Grupy liczą od 4 do 8 dzieci, ale faktycznie najczęściej w grupie są  4 osoby. Lekcje mogą odbywać się  też w grupach  3 lub 2 osobowych. Mogą Państwo utworzyć własną grupę zapraszając do niej dzieci z rodziny, sąsiedztwa lub dzieci znajomych.

 • Lekcje odbywają się w naszych siedzibach przy ul. Kobiałka 2B lub Kobiałka 54 (naprzeciwko szkoły). Na prośbę rodziców dzieci są odbierane  i odprowadzane do świetlicy.

 • Zajęcia grupowe odbywają się w cyklach:

  • 2 razy w tygodniu po 60 minut ( kurs standardowy)

  • 2 razy w tygodniu po 90 minut

  • 1 w tygodniu po 60 minut

  • 1 w tygodniu po 90 minut

Dążymy do osiągnięcia najwyższego stopnia komunikacji, zatem większość grup dziecięcych uczy się w systemie dualnym. Oznacza to, że raz w tygodniu odbywają się lekcje z polskim lektorem, natomiast drugi raz w tygodniu są lekcje z native speakerem. Atutem zajęć w tak malej grupie jest to, że dziecko może łatwo pokonać barierę mówienia, bo na tych lekcjach trzeba po prostu mówić!

 

Wszystkie dzieci są na jednolitym poziomie zaawansowania.

 

Dziecko może dołączyć do istniejącej już grupy i uczestniczyć w gratisowej lekcji próbnej. Jest to doskonała okazja do poznania lektora, który będzie mógł ocenić jak dziecko sobie radzi w grupie.

 

Mamy wiele sukcesów w nauczaniu uczniów szkół podstawowych. Nasza uczennica zajęła I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego wśród klas V, a rok wcześniej II miejsce w tymże konkursie, pokonując uczniów z pięciu szkół z gminy Nieporęt.

 

LEKCJE INDYWIDUALNE

Lekcje mogą odbywać się w dowolnym czasie, w dowolnym dniu, w naszych siedzibach przy ul. Kobiałka 2B lub Kobiałka 54, która znajduje się naprzeciwko Zespołu Szkół nr 43.

Na prośbę rodziców dzieci są odbierane ze świetlicy, zaprowadzane na lekcje i odprowadzane do świetlicy.

Jeśli zdecydują się Państwo na lekcje u siebie w domu, nasi lektorzy dojadą do Państwa!

 

Polecamy lekcje indywidualne z native speakerami. Faktem jest, że języka uczymy się dwa razy szybciej w trakcie konwersacji z obcokrajowcem.  Dziecko musi wtedy zmobilizować wszystkie swoje umiejętności, wytężyć pamięć i ośmielić się mówić. Nie ma rady! Pokona w ten sposób barierę i strach przed mówieniem w języku obcym. Na każdych kolejnych lekcjach będzie coraz łatwiej się wysłowić! Na początku może być potrzebny słownik i będą bolały ręce, ale już za chwilę komunikacja będzie coraz płynniejsza.

 

KOREPETYCJE Z JĘZYKÓW OBCYCH

Prowadzimy korepetycje z języków obcych.  Są to lekcje indywidualne lub w grupach dwuosobowych dopasowane do potrzeb ucznia. Lekcje mogą odbywać się w dniach i godzinach odpowiadających uczniowi, częstotliwość spotkań zależy od potrzeb ucznia.

Dziecko może mieć lekcje cyklicznie, np. raz lub dwa razy w tygodniu, ale równie dobrze może spotykać się z naszym lektorem wtedy, gdy jest taka potrzeba, np. nie rozumie tematu w szkole, chce przygotować się do sprawdzianu, było nieobecne w szkole i chce nadrobić zaległości.

 

KOREPETYCJE Z PRZEDMIOTOW SZKOLNYCH

Czasami się zdarza, że dziecko potrzebuje fachowej pomocy w przygotowaniu się do klasówki lub ma problem ze zrozumieniem jakiejś partii materiału przerabianego w szkole. Najczęściej wystarczą wtedy dwa lub trzy spotkania z fachowym nauczycielem, który wszystko cierpliwie wytłumaczy i rozwiąże istniejące problemy. Niektórym dzieciom trudno jest samodzielnie odrabiać lekcje gdyż potrzebują wsparcia, wiedzy i systematyczności. Nasi nauczyciele pomogą w tym zadaniu, a dziecko będzie przychodziło na lekcje w szkole z podniesioną głową, zawsze przygotowane!

 

Lekcje mogą odbywać się w dowolnym czasie, dostosujemy się do planu zajęć ucznia.

 

Oferta BENEFIT to KOREPETYCJE dla uczniów szkół podstawowych z przedmiotów szkolnych takich jak:

 • matematyka

 • język polski

 • chemia

 • fizyka

Jeśli  jesteście Państwo zainteresowani korepetycjami z innych niż wymienione tu przedmioty, prosimy o kontakt. Chętnie zorganizujemy takie zajęcia zgodnie z potrzebami.

 

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW DLA DZIECI

Przygotowujemy dzieci do egzaminów  Cambridge English: YLE Starters, Movers, Flyers, KET i PET oraz do Ogólnopolskiego konkursów języka angielskiego FOX i innych.

Jesteśmy partnerami organizatora egzaminów, Cambridge Examinations Syndicate,  i na Państwa życzenie możemy zgłosić ucznia do egzaminu.

 

LEKCJE JĘZYKÓW OBCYCH REALIZOWANE W SZKOŁACH
Chętnie podejmiemy współpracę zarówno z placówkami szkolnymi, jak i przedszkolnymi.

 • Placówkom zainteresowanym współpracą przedstawimy pełną, szczegółową  ofertę.

 • Gwarantujemy przystępne ceny i wysoką jakość nauczania.

 • Posiadamy bardzo dobre referencje.  

 • Mamy do czynienia na co dzień z uczniami tych grup wiekowych.

bottom of page