top of page

Oferta dla firm

Untitled design (21).png

Prowadzimy kursy języków obcych i lekcje indywidualne w lokalnych firmach, ale nie tylko. Współpracowaliśmy i nadal współpracujemy z wieloma instytucjami i firmami. Zapraszamy do zakładki O NAS, gdzie znajdą Państwo informację o naszym dorobku jeśli chodzi o in-company training.

 

Chętnie przeprowadzimy kurs językowy w Państwa firmie. Kurs może odbyć się na dowolnym poziomie o wyznaczonej przez Państwa porze, na terenie Państwa firmy lub w jednej z naszych siedzib. Zapewniamy sprawdzonych lektorów, skuteczne metody nauczania i przystępne ceny.  Przed rozpoczęciem zajęć nasz metodyk przeprowadzi tzw. audyt językowy, co pozwoli Państwu zorientować się na jakim poziomie zaawansowania językowego są kursanci.

Co nas wyróżnia?

MAŁE GRUPY

 

LEKCJE INDYWIDUALNE

 

DOGODNE TERMINY

ZAJĘĆ

KONWERSACJE

Z NATIVE SPEAKERAMI

 

INDYWIDUALNE

PODEJŚCIE

LEKCJE STACJONARNE

LUB ONLINE

O nas

Nasza szkoła powstała w 1996 roku i odtąd nieprzerwanie, z dużymi sukcesami uczymy języków obcych.

W toku naszej działalności zgromadziliśmy ogromne doświadczenie prowadząc kursy w centralnych instytucjach państwowych, jak i w korporacjach. Naszymi klientami były i są m. in.:

Od początku działalności prowadzimy nauczanie dzieci, młodzieży i dorosłych w formach dostosowanych do konkretnych potrzeb i oczekiwań w postaci kursów i zajęć indywidualnych. Naszymi klientami są osoby w zróżnicowanym wieku (od 3 do 100 lat!).

 

Naszą dewizę stanowi dbałość o jakość świadczonych usług i dążenie do pełnego zadowolenia klientów. W związku z tym potrafimy dostosować się do Państwa potrzeb, zapewniając najwyższy poziom nauczania.

Dla Państwa, w celu zaspokojenia efektywności prowadzonych zajęć,  opracowujemy autorskie materiały dydaktyczne dostępne TYLKO I WYŁĄCZNIE w naszej szkole

Ceny kursów in-company obejmują:

  • zajęcia dydaktyczne,

  • materiały dodatkowe i uzupełniające,

  • audyt językowy ,

  • prognozę stylu uczenia się,

  • raport z postępów w nauce,

  • raport frekwencji,

  • opiekę metodyka nad postępami,

  • egzaminy próbne ( dotyczy grup egzaminacyjnych),

  • testy kontrolne,

  • świadectwo ukończenia kursu.

 

Untitled design (23).png

Inne kursy dla firm:

Rekrutacja pracowników

Chętnie wesprzemy Państwa firmę w procesie rekrutacji. Jeśli zechcą Państwo przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną w języku obcym, możemy służyć pomocą. Dysponujemy wykwalifikowanymi lektorami, którzy przeprowadzą rekrutację lub będą asystować w jej procesie. Obecnie coraz częściej firmy przeprowadzają wstępną rozmowę rekrutacyjną przez telefon. Możemy służyć Państwu naszymi umiejętnościami i doświadczeniem również w tym zakresie!

Parasol językowy

Czasami się zdarza, że firma potrzebuje wsparcia językowego. Może to być tłumaczenie faksów lub maili, asysta przy rozmowach i negocjacjach lub wykonanie kilku telefonów biznesowych. Jesteśmy w stanie Państwu pomóc w tych i być może innych problemach językowych pojawiających się w Państwa firmie. Może to być zarówno pomoc jednorazowa, jak i stała współpraca, decyzja należy do Państwa.  

Rozmowa kwalifikacyjna

Jeżeli mają Państwo w perspektywie rozmowę kwalifikacyjną, to szkolenie jest dla Was.  Najczęściej rozmowa taka odbywa się w języku angielskim, jednakże możemy podjąć się przygotowania kandydata w innych językach.Najpierw dokonamy analizy potrzeb, przećwiczymy z kandydatem odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, tak by w czasie rozmowy wszystko poszło „gładko”. Omówimy CV punkt po punkcie, zadamy dużo pytań o pracę zawodową, dowiemy się jakie są mocne i słabe strony kandydata, jednym słowem wymęczymy go/ją tak by w czasie tej prawdziwej rozmowy nikt nie mógł go/ jej zdyskwalifikować. Podpowiemy wiele rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę.

Strony www

Osoby, które samodzielnie muszą przygotować teksty na stronę internetową często mają z tym problem. Nie dość, że informacje zawarte na stronie muszą być zwięzłe, przejrzyste i zachęcające dla klienta, to muszą być napisane poprawną polszczyzną.Nasi poloniści pomogą Państwu w zredagowaniu stron internetowych, a tłumacze zajmą się przetłumaczeniem ich na język obcy. Promocyjne ceny! Wycena zlecenia jest dokonywana indywidualnie i może podlegać negocjacjom.

Angielski do pracy

Kurs lub lekcje indywidualne dla osób które chcą poćwiczyć lub zapoznać się ze specjalistyczną terminologią angielską. Mogą to być, na przykład języki: angielski dla księgowych lub prawników, logistyków lub kucharzy. Przygotujemy Państwa do posługiwania językiem angielskim w niemal każdym zawodzie. Zatem, jeśli planują Państwo podjęcie pracy w środowisku angielskojęzycznym w Polsce lub wyjazd za granicę zapraszamy do nas!

CV

Pomożemy w napisaniu CV i przetłumaczymy je. Gwarantujemy szybkie terminy i fachowość.

Kontakt

Untitled design.jpg

ul. Kobiałka 2B

03-044 Warszawa

ul. Kobiałka 54 (naprzeciwko SP nr 31)

03-044 Warszawa

513 22 48 49

Masz pytania? Chętnie odpowiemy! 

Untitled design (3).png

Zachęcamy do kontaktu: 

telefon: 513 22 48 49

mail: biuro.benefit@op.pl

formularz kontaktowy: formularz

w naszym sekretariacie: ul. Kobiałka 2B, Warszawa

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej

zadawane pytania.

bottom of page