Please reload

Dla firm

Prowadzimy kursy języków obcych i lekcje indywidualne w lokalnych firmach, ale nie tylko. Współpracowaliśmy i nadal współpracujemy z wieloma instytucjami i firmami. Zapraszamy do zakładki O NAS, gdzie znajdą Państwo informację o naszym dorobku jeśli chodzi o in-company training.

 

Chętnie przeprowadzimy kurs językowy w Państwa firmie. Kurs może odbyć się na dowolnym poziomie o wyznaczonej przez Państwa porze, na terenie Państwa firmy lub w jednej z naszych siedzib. Zapewniamy sprawdzonych lektorów, skuteczne metody nauczania i przystępne ceny.  Przed rozpoczęciem zajęć nasz metodyk przeprowadzi tzw. audyt językowy, co pozwoli Państwu zorientować się na jakim poziomie zaawansowania językowego są kursanci.

 

Ceny kursów in-company obejmują:

  • zajęcia dydaktyczne,

  • materiały dodatkowe i uzupełniające,

  • audyt językowy ,

  • prognozę stylu uczenia się,

  • raport z postępów w nauce,

  • raport frekwencji,

  • opiekę metodyka nad postępami,

  • egzaminy próbne ( dotyczy grup egzaminacyjnych),

  • testy kontrolne,

  • świadectwo ukończenia kursu.

 

Pomoc w przeprowadzaniu rekrutacji pracowników

Chętnie wesprzemy Państwa firmę w procesie rekrutacji. Jeśli zechcą Państwo przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną w języku obcym, możemy służyć pomocą. Dysponujemy wykwalifikowanymi lektorami, którzy przeprowadzą rekrutację lub będą asystować w jej procesie. Obecnie coraz częściej firmy przeprowadzają wstępną rozmowę rekrutacyjną przez telefon. Możemy służyć Państwu naszymi umiejętnościami i doświadczeniem również w tym zakresie!

 

Parasol językowy

Czasami się zdarza, że firma potrzebuje wsparcia językowego. Może to być tłumaczenie faksów lub maili, asysta przy rozmowach i negocjacjach lub wykonanie kilku telefonów biznesowych. Jesteśmy w stanie Państwu pomóc w tych i być może innych problemach językowych pojawiających się w Państwa firmie. Może to być zarówno pomoc jednorazowa, jak i stała współpraca, decyzja należy do Państwa.  

 

Rozmowa kwalifikacyjna

Jeżeli mają Państwo w perspektywie rozmowę kwalifikacyjną, to szkolenie jest dla Was.  Najczęściej rozmowa taka odbywa się w języku angielskim, jednakże możemy podjąć się przygotowania kandydata w innych językach.Najpierw dokonamy analizy potrzeb, przećwiczymy z kandydatem odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, tak by w czasie rozmowy wszystko poszło „gładko”. Omówimy CV punkt po punkcie, zadamy dużo pytań o pracę zawodową, dowiemy się jakie są mocne i słabe strony kandydata, jednym słowem wymęczymy go/ją tak by w czasie tej prawdziwej rozmowy nikt nie mógł go/ jej zdyskwalifikować. Podpowiemy wiele rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę.

 

CV

Pomożemy w napisaniu CV i przetłumaczymy je. Gwarantujemy szybkie terminy i fachowość.

 

Strony www

Osoby, które samodzielnie muszą przygotować teksty na stronę internetową często mają z tym problem. Nie dość, że informacje zawarte na stronie muszą być zwięzłe, przejrzyste i zachęcające dla klienta, to muszą być napisane poprawną polszczyzną.Nasi poloniści pomogą Państwu w zredagowaniu stron internetowych, a tłumacze zajmą się przetłumaczeniem ich na język obcy. Promocyjne ceny! Wycena zlecenia jest dokonywana indywidualnie i może podlegać negocjacjom.

 

Angielski do pracy

Kurs lub lekcje indywidualne dla osób które chcą poćwiczyć lub zapoznać się ze specjalistyczną terminologią angielską. Mogą to być, na przykład języki: angielski dla księgowych lub prawników, logistyków lub kucharzy. Przygotujemy Państwa do posługiwania językiem angielskim w niemal każdym zawodzie. Zatem, jeśli planują Państwo podjęcie pracy w środowisku angielskojęzycznym w Polsce lub wyjazd za granicę zapraszamy do nas!