top of page
Please reload

Egzamin 8-klasisty

Copy of engaged!.jpg

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU 8-klasisty

Dobrze zdany egzamin 8-klasisty to przepustka do wymarzonego liceum. Kurs ten jest skierowany również do uczniów którzy doskonale dają sobie radę na lekcjach w szkole i chcą poćwiczyć zestawy egzaminacyjne, uzupełnić wiedzę gramatyczno-leksykalną, a pod okiem doświadczonego lektora skupić się na sprawnościach,  które wymagają szlifu. Razem powtórzymy materiał szkolny, zapoznamy uczniów ze strategiami egzaminacyjnymi i na koniec będzie można się sprawdzić na egzaminie próbnym. Podczas semestru rodzice są informowani o postępach: przekazujemy wyniki testów oraz opisową ocenę zawierającą informacje o postępach i umiejętnościach.

Standardowo kursy odbywają się:

  • angielski - 1 lub 2 razy w tygodniu * 60min

  • polski - 1 raz w tygodniu * 60min

  • matematyka - 1 raz w tygodniu * 60min

Uczniom, którzy nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych, proponujemy lekcje indywidualne.

W tym roku już po raz trzeci będziemy prowadzić kursy przygotowujące do egzaminu 8-klasisty, zebraliśmy ogromne doświadczenie i mamy wykwalifikowanych nauczycieli, w tym egzaminatorów. 

​KOREPETYCJE Z PRZEDMIOTOW SZKOLNYCH

Czasami się zdarza, że uczeń potrzebuje fachowej pomocy w przygotowaniu się do klasówki lub ma problem ze zrozumieniem jakiejś partii materiału przerabianego w szkole. Najczęściej wystarczą wtedy dwa lub trzy spotkania z fachowym nauczycielem, który wszystko cierpliwie wytłumaczy i rozwiąże istniejące problemy. Nasi nauczyciele pomogą w przygotowaniu ucznia do lekcji szkolnych, kartkówek i prac klasowych.

Lekcje mogą odbywać się w dowolnym czasie, dostosujemy się do planu zajęć ucznia.

Oferta BENEFIT to KOREPETYCJE dla uczniów szkół szkół podstawowych i średnich:

  • angielski i inne języki

  • matematyka

  • fizyka

  • chemia

  • język polski

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani korepetycjami z innych niż wymienione tu przedmioty, prosimy o kontakt. Chętnie zorganizujemy takie zajęcia zgodnie z potrzebami.

 

bottom of page