Please reload

Dorośli

Prowadzimy kursy grupowe i lekcje indywidualne dla dorosłych.

 

Ucząc zawsze kierujemy się dewizą, że PAŃSTWA POTRZEBY I OCZEKIWANIA SĄ DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE!

Zarówno lekcje indywidualne, jak i grupowe są „szyte na miarę”. Co oznacza, że wspólnie wybieramy formułę kursu, czy zajęć indywidualnych tak, by dostosować ją do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.


Nie kierujemy się wytyczonym odgórnie przez kogoś programem lub podręcznikiem, lecz tym, co uczniowi NAPRAWDĘ jest potrzebne. Na tym polega nasza zaleta, jesteśmy elastyczni i wiemy co jest ważne!

Program kursów ZAWSZE uzależniony jest od potrzeb i oczekiwań słuchaczy.

 

Uczymy wszystkich! Począwszy od zupełnie  początkujących, a skończywszy na bardzo zaawansowanych.

 

Zajęcia odbywają się od 6.30 rano, a kończą się o godzinie 22.00.

 

Przed przystąpieniem do zajęć nasi uczniowie są zapraszani na gratisową rozmowę z metodykiem i  piszą test poziomujący

 

Wystawiamy faktury słuchaczom mającym dofinansowanie z miejsca pracy oraz każdemu, kto potrzebuje faktury.

Na prośbę kursantów wystawiamy certyfikaty poświadczające uczestnictwo w kursie języka obcego.

 

​LEKCJE GRUPOWE

Grupy liczą od 4 do 8 osób, ale faktycznie najczęściej w grupie są  4 osoby. Lekcje mogą odbywać się  też w grupach  3 lub 2 osobowych. Mogą Państwo utworzyć własną grupę zapraszając do niej kogoś z rodziny, sąsiedztwa lub znajomych.

Lekcje odbywają się w naszej siedzibie przy ul. Kobiałka 2B lub mogą odbywać się u Państwa w domu lub firmie.

 

Zajęcia grupowe odbywają się w cyklach:

 • dwa razy w tygodniu po 60 minut (kurs standardowy)

 • dwa razy w tygodniu po 90 minut

 • Raz w tygodniu po 60 minut

 • raz w tygodniu po 90 minut

 

Dążymy do osiągnięcia najwyższego stopnia komunikacji, zatem większość grup uczy się w systemie dualnym. Oznacza to, że raz w tygodniu odbywają się lekcje z polskim lektorem, natomiast drugi raz w tygodniu są lekcje z native speakerem. Atutem zajęć w tak malej grupie jest to, że uczeń może łatwo pokonać barierę mówienia, bo na tych lekcjach trzeba po prostu mówić! Większość grup ma lekcje z native speakerem raz w tygodniu.

 

Wszyscy uczniowie są na jednolitym poziomie zaawansowania i są dobrani wiekowo. Dorośli uczą się w grupach tylko dla dorosłych, bez młodzieży. Wiemy, że obecność nastolatków w grupie może być krępująca dla osób dorosłych, dlatego dla Państwa komfortu szczegółowo dobieramy składy osobowe grup.

Jeśli Państwo zdecydujecie się dołączyć do istniejącej już grupy, możecie uczestniczyć w gratisowej lekcji próbnej. Jest to doskonała okazja do poznania pozostałych uczestników kursu, a lektor będzie mógł ocenić jak sobie radzicie w grupie.

Jeśli chcą Państwo uczęszczać w naszych zajęciach częściej niż dwa razy w tygodniu, nie ma z tym problemu. Mogą Państwo przychodzić do nas nawet codziennie wybierając te lekcje, które są dla Państwa najbardziej atrakcyjne.

 

LEKCJE INDYWIDUALNE

Lekcje mogą odbywać się w dowolnym czasie, w dowolnym dniu, w naszej siedzibie przy ul. Płochocińska 162 lub u Państwa w domu. 

Program lekcji  uzależniony jest od Państwa potrzeb i oczekiwań.

Lekcje mogą być prowadzone przez polskiego lektora lub native speakera (obcokrajowca nie mówiącego po polsku).

Polecamy lekcje indywidualne z native speakerami. Faktem jest, że języka uczymy się dwa razy szybciej w trakcie konwersacji z obcokrajowcem.  Musimy wtedy zmobilizować wszystkie nasze umiejętności, wytężyć pamięć i ośmielić się mówić. Pokonamy w ten sposób barierę i strach przed mówieniem w języku obcym. Na każdych kolejnych lekcjach będzie coraz łatwiej się wysłowić! Na początku może być potrzebny słownik i będą bolały ręce, ale już za chwilę komunikacja będzie coraz płynniejsza.

 

Większość naszych klientów zainteresowana jest kursami ogólnymi, ale czasami, na Państwa życzenie, w kurs ogólny wplatamy elementy języka specjalistycznego, np. języka biznesu.

Naszą dewizą jest dbałość o jakość świadczonych usług i dążenie do pełnego zadowolenia klientów. W związku z tym potrafimy dostosować się do Państwa potrzeb, zapewniając najwyższy poziom nauczania.

Dla Państwa, w celu zaspokojenia efektywności prowadzonych zajęć,  opracowujemy autorskie materiały dydaktyczne dostępne TYLKO I WYŁĄCZNIE w naszej szkole.

 

Oprócz kursów języka ogólnego mamy w naszej ofercie:  

INNE KURSY:

 • ANGIELSKI W PODRÓŻY Autorski kurs lub lekcje indywidualne dla osób, które planują podróż za granicę. Absolutne minimum gramatyki, kurs nastawiony TYLKO na komunikację. W formie dialogów przećwiczą Państwo najpotrzebniejsze wyrażenia i słownictwo niezbędne w podróżach tj. na lotnisku, w restauracji, w hotelu, itp. Wynajmą Państwo samochód, zapytają się o drogę,  odpowiedzą na pytania jakie zazwyczaj są zadawane przy odprawie paszportowej. Przede wszystkim nabiorą Państwo pewności siebie jeśli chodzi o porozumiewanie się, a przy okazji następnej podróży będzie można z przyjemnością pokonwersować z obcokrajowcami. 

       Co kilka lekcji niespodzianka- wizytujący obcokrajowiec nie mówiący po polsku.

       Zapewniamy autorskie materiały.

 • KURSY JĘZYKA SPECJALISTYCZNEGO - Oprócz języka ogólnego prowadzimy kursy języka specjalistycznego. Oto niektóre z dziedzin, którymi się zajmujemy:

  • biznesowy,

  • prawniczy,

  • logistyczny,

  • HR,

  • IT,

  • techniczny,

  • finansowo-księgowy.

        Możemy zorganizować kurs o innej specjalizacji na życzenie klienta.

 • KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW

  • Egzaminy Cambridge Przygotujemy Państwa do egzaminów Cambridge: KET, PET, FCE, CAE,  Business English Certificate (BEC) oraz IELTS. Jesteśmy partnerami organizatora egzaminów, Cambridge Examinations Syndicate,  i na Państwa życzenie możemy zgłosić Państwa do egzaminu.

  • Egzaminy z innych języków niż angielski: francuski, niemiecki, rosyjski i hiszpański;

  • Egzaminy resortowe ( STANAG 9001, MSZ poziom 5 i 6 ) i inne;

  • oraz po ukończonych studiach wyższych( B2);

  • B2 DLA NAUCZUCIELI I WYCHOWAWCÓW PRZEDSZKOLI.

         UWAGA! W związku z nowymi wymogami dotyczącymi  kompetencji językowych nauczycieli przedszkolnych,          prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminu na poziomie B2. Wszystkich zainteresowanych serdecznie            zapraszamy!

 • ROZMOWA KWALIFIKACYJNAJeżeli mają Państwo w perspektywie rozmowę kwalifikacyjną, to szkolenie jest dla Was.  Najczęściej rozmowa taka odbywa się w języku angielskim, jednakże możemy podjąć się przygotowania kandydata w innych językach. Najpierw dokonamy analizy potrzeb, przećwiczymy z kandydatem odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, tak by w czasie rozmowy wszystko poszło „gładko”. Omówimy CV punkt po punkcie, zadamy dużo pytań o pracę zawodową, dowiemy się jakie są mocne i słabe strony kandydata, jednym słowem wymęczymy go/ją tak by w czasie tej prawdziwej rozmowy nikt nie mógł go/ jej zdyskwalifikować. Podpowiemy wiele rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę.Szkolenie to prowadzone jest w formie warsztatu. Jedna sesja trwa 90 minut. Od Państwa zależy ile sesji jest Państwu potrzebne.

 • CV - Pomożemy w napisaniu CV i przetłumaczymy je. Gwarantujemy szybkie terminy i fachowość.

 • PRACA ZA GRANICĄ - Kurs lub lekcje indywidualne dla osób które chcą wyjechać do pracy za granicę i chcą szybko odświeżyć lub zapoznać się z językiem państwa do którego zamierzają wyjechać. W programie tylko najpotrzebniejsze  rzeczy z elementami terminologii specjalistycznej. Przygotujemy Państwa do posługiwania językiem obcym w każdym zawodzie.

 • ANGIELSKI DLA SENIORÓW - Kurs języka angielskiego dedykowany seniorom. Minimum gramatyki, praktyczne podejście do nauki języka. Kurs nastawiony na komunikację. Już po paru lekcjach będzie można zacząć się porozumiewać. Tematyka wyjazdowa: przydatne wyrażenia na lotnisku, w hotelu, w restauracji, pytanie o drogę. Po tym kursie porozumiecie się Państwo z obcokrajowcem. Nie ma szans by się zgubić i nie przeżyć na obczyźnie. Co kilka lekcji niespodzianka- wizytujący obcokrajowiec nie mówiący po polsku. Lekcje odbywają się w godzinach porannych i wczesno popołudniowych.

       Zapewniamy autorskie materiały.

 • MAMA, TATA I JA - Kurs dla mam, tatusiów i dzieci. Poranne lub wczesno popołudniowe godziny zajęć. Dorośli uczą się w jednej sali, dzieci w drugiej. Jest to doskonała okazja, by w czasie urlopu wychowawczego nie stracić kontaktu z językiem. Dziecko będzie zadowolone, że podobnie jak mama lub tata uczy się czegoś nowego i rozwija.

       UWAGA! Kurs dla dzieci TYLKO 50% cenyJ

angielskiego

hiszpańskiego

niemieckiego

francuskiego

włoskiego

chińskiego

japońskiego

korepetycje

Please reload