top of page

Nasi lektorzy

Nasi lektorzy to nasza największa chluba! Są oni absolwentami uczelni o kierunkach filologicznych, nauczycielami renomowanych liceów, wykładowcami wyższych uczelni oraz obcokrajowcami - wszyscy z przygotowaniem metodycznym i pedagogicznym.

Nasi nauczyciele systematycznie uczestniczą w szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje zawodowe. Legitymują się licznymi certyfikatami potwierdzającymi znajomość najnowszych trendów w nauczaniu, wymogów egzaminacyjnych oraz nowości wydawniczych.

Praca lektorów jest monitorowana przez doświadczonego metodyka. Funkcję tę pełni magister filologii angielskiej z 30 letnim doświadczeniem w nauczaniu. Metodyk jest obecny w szkole codziennie,  służy radą i pomocą. Można umówić się na spotkanie z metodykiem i wspólnie wybrać formułę kursu, czy zajęć indywidualnych tak, by dostosować ją do Państwa potrzeb i oczekiwań.
 

Metodyk nie tylko ma ogromną wiedzę jeśli chodzi o nauczanie, ale również zna wszystkich naszych uczniów. Na pewno zaproponuje dobre rozwiązanie!  Żaden nasz uczeń nie jest anonimowy. Wszystkie problemy są rozwiązywane na bieżąco.

Co nas wyróżnia?

MAŁE GRUPY

 

LEKCJE INDYWIDUALNE

 

DOGODNE TERMINY

ZAJĘĆ

KONWERSACJE

Z NATIVE SPEAKERAMI

 

INDYWIDUALNE

PODEJŚCIE

DOJAZD DO DOMU

UCZNIA

Masz pytania? Chętnie odpowiemy! 

Untitled design (3).png

Zachęcamy do kontaktu: 

telefon: 513 22 48 49

mail: biuro.benefit@op.pl

formularz kontaktowy: formularz

w naszym sekretariacie: ul. Kobiałka 2B, Warszawa

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej

zadawane pytania.

bottom of page