Please reload

Nasi lektorzy

Nasi lektorzy to nasza największa chluba! Są oni absolwentami uczelni o kierunkach filologicznych, nauczycielami renomowanych liceów, wykładowcami wyższych uczelni oraz obcokrajowcami - wszyscy z przygotowaniem metodycznym i pedagogicznym.

Nasi nauczyciele systematycznie uczestniczą w szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje zawodowe. Legitymują się licznymi certyfikatami potwierdzającymi znajomość najnowszych trendów w nauczaniu, wymogów egzaminacyjnych oraz nowości wydawniczych.

Praca lektorów jest monitorowana przez doświadczonego metodyka. Funkcję tę pełni magister filologii angielskiej z 30 letnim doświadczeniem w nauczaniu. Metodyk jest obecny w szkole codziennie,  służy radą i pomocą. Można umówić się na spotkanie z metodykiem i wspólnie wybrać formułę kursu, czy zajęć indywidualnych tak, by dostosować ją do Państwa potrzeb i oczekiwań.
 

Metodyk nie tylko ma ogromną wiedzę jeśli chodzi o nauczanie, ale również zna wszystkich naszych uczniów. Na pewno zaproponuje dobre rozwiązanie!  Żaden nasz uczeń nie jest anonimowy. Wszystkie problemy są rozwiązywane na bieżąco.